CENTRUM KULTURY
SPORTU I REKREACJI W SKALE

Wakacje z Centrum Kultury


Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców do spędzenia wakacji z Centrum Kultury. Przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji i mamy nadzieję, że każdy wybierze coś dla siebie.

Wędrowne poniedziałki - to propozycja dla tych, którzy lubią chodzić. Mimo iż w Ojcowie bywamy często - na pewno nie do końca go znamy. 2 lipca pójdziemy z przewodnikiem do Jaskini Ciemnej i na Górę Okopy. Twórcze warsztaty z biblioteką odbywać się będą w Plastyczne wtorki  w Domu Kultury w Skale a w środy w bibliotece w Smardzowicach. Obraz z kamieni na drewnie czy budowa latawca - to tylko niektóre tematy zajęć. Środy mamy Taneczne -  grupa młodsza zaczyna o 15.30 a starsze dzieci prosimy aby przyszły na godzinę 17.

Kinowe czwartki - sugerują, że w te wakacje zobaczymy dziecięce filmowe przeboje. Już 28 czerwca jedziemy na film "Odlotowy Nielot". Śpiewających zapraszamy na zajęcia wokalne z Panią Beatą Paluch w Muzyczne Piątki. Warsztaty od godziny 18.30.

Z wyjątkiem wyjazdów wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Lubiącym czytać polecamy konkurs biblioteczny "Zaczytani w Wakacje". Hala sportowa zaprasza dziewczynki  na  taneczno - ruchowe zajęcia sportowe. Szczegóły na plakatach!

Warsztaty wokalne

Odlotowy Nielot

Zaczytani w Wakcaje

Półkolonie dla dziewczynek

 

Obóz sportowy