CENTRUM KULTURY
SPORTU I REKREACJI W SKALE

O nas


Hala Widowiskowo-Sportowa

    Hala Widowiskowo - Sportowa w Skale,  położona na skraju Ojcowskiego Parku Narodowego, została oddana do użytku 8 września 2007 roku. To największy obiekt tego typu w naszej gminie, w skład którego wchodzą w pełni wyposażona hala sportowa o kubaturze 740m2  wraz z trybunami na ok.200 osób, siłownia, sala taneczna, 4 szatnie z prysznicami. Na miejscu funkcjonuje również kawiarenka. Na zewnątrz zatopione w zieleni : boisko trawiaste, kort tenisowy oraz boiska do siatkówki i koszykówki.

   Świetny, nowoczesny obiekt i dobrzy instruktorzy/ trenerzy gwarantują doskonale spędzony czas, rozwój sportowego ducha i fizycznych umiejętności. Do Państwa dyspozycji mamy halę sportową , siłownię, salę fitnees oraz zewnętrzne boiska: kort tenisowy, boisko do kosza  i siatkówki. Wszystko wyposażone w nowe urządzenia sportowe.

  Prowadzimy zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. W programie Zumba, Aerobik, Salsa, Judo oraz powstająca grupa cheerleaders.

   Karnety  – w tym również tańsze karnety rodzinne,  sprawiają, że uczestnicy płacą niedrogo za zajęcia w dogodnym dla siebie terminie. Codziennie można bezpłatnie pograć w tenisa stołowego i skorzystać bezpłatnie z boisk zewnętrznych. Na miejscu kawiarenka  i  bufet.

   Polecamy również wynajem sali lustrzanej na spotkania i konferencje.

Zapraszamy!